poniedziałek, 23 listopada 2020

7 lat...

22 listopad…

7 lat….

Ciężki dziś dzień za mną. Od kilku dni miałam okropną chandrę ale dziś to już było apogeum. Wiedziałam że muszę coś zrobić bo inaczej dostanę do głowy. Weszłam na bloga w datę 22 listopad 2013 i… po prostu pękłam. Wyłam jak bóbr. Potem czytałam swoje posty przed tą datą i po tej dacie. Czytałam swoje posty i wasze komentarze. Muszę to napisać, choć możecie mi nie uwierzyć, ale w tamtym czasie to wasze wsparcie bardzo dużo dla mnie znaczyło. Dodawało mi sił do walki. Sama nie wiem jak ja to wszystko przeżyłam. Żyję, jestem tu i jakoś funkcjonuję. Człowiek jest jednak w stanie przeżyć wszystko. Nie ma dnia abym nie myślała o Filipku ale już potrafię uśmiechać się na te wspomnienia. Wiadomo, że nie zawsze ale uwierzcie mi, to jest i tak dla mnie milowy krok do przodu.

Dziś też te wasze komentarze mi pomogły. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo jestem wam wdzięczna, że w tym trudnym dla mnie/nas czasie byliście z nami.

Wierzę, że jeszcze od czasu ktoś tu zagląda by wspomnieć mojego niebieskookiego tygryska.

To nie tak miało być, nie tak…

32 komentarze:

 1. Pomimo upływu lat cały czas pamiętam o małym bohaterze i imienniku mojego synka Filipka 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam. Zaglądam co jakiś czas, żeby podglądnąć co tam u was. Wiadomości coraz mniej, ale to chyba dobrze, bo oznacza, że nauczyłaś się żyć ze stratą. Filipek zawsze będzie zajmował miejsce w moim sercu. Był niemal rówieśnikiem mojego starszego syna. Od początku śledziłam wasze zmagania, wierzyłam, że wam się uda, a potem tylko mogłam wam wirtualnie towarzyszyć w jego odchodzeniu i wreszcie z wami płakać po jego odejściu. Jesteście wyjątkowa rodziną. Trzymajcie się

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesyłam dużo siły! Filipek zawsze pozostanie w naszych sercach!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam małego Filipka i na zawsze pozostanie w moim sercu. Mocno Panią pozdrawiam i wiem, że on tam na górze, w szczególny sposób czuwa nad Panią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam o Filipku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam Cie z forum Maluchy. Pamiętam cały czas o Was. Za każdym razem jak tu wchodzę i czytam to mam łzy. Mocno Was pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaglądamy,przytulamy i wspieramy.
  Bywa, że sama czytam stare posty i łzy kapią.
  Tak jak piszesz to nie tak miało być, zupełnie nie tak

  OdpowiedzUsuń
 8. pamiętam, zaglądam. Ania z DI

  OdpowiedzUsuń
 9. Pamiętam o Filipku...

  OdpowiedzUsuń
 10. To juz tyle lat... Wydawalo mi sie, ze Filipek odszedl moze dwa lata temu a to juz siedem. Zawsze bede o Was pamietac.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pamiętam, zaglądam, czytam ze ściśniętym gardłem. To nie tak powinno się dziać. Dramat. Bądź silna, dla młodego, dla Corki

  OdpowiedzUsuń
 12. Pamiętam całym sercem z Panią ��
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 13. Pamiętam i wchodze tu pare razy w roku zeby sprawdzić co u was.

  OdpowiedzUsuń
 14. Zaglądam i pamiętam ❤️

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętamy ♥️ Tak jak osoba wyzej , wchodzę tu co jakis czas zeby zobaczyć co u Was .. od ostatniego wpisu minelo sporo czasu . Jak sie macie ? Ściskam mocno Magda

  OdpowiedzUsuń
 16. Tyle lat minęło.. Pamiętam.. 💔💔

  OdpowiedzUsuń
 17. pamiętam... Filipek na zawsze już zagościł w moim sercu....

  OdpowiedzUsuń
 18. Tygrysku, już tyle minęło… 😢 pamietam dzielny rycerzu❤️ do zobaczenia 💙

  OdpowiedzUsuń
 19. Pamiętamy…❤️

  OdpowiedzUsuń
 20. Pamiętam Tygrysku ❤️

  OdpowiedzUsuń
 21. Filipek zawsze pozostanie w moim sercu i pamięci....

  OdpowiedzUsuń