czwartek, 21 marca 2013

Jelitówka :-(

Dopadł nas wirus. W poniedziałek rozłożyła się Emilka. W nocy obudziła się z bólem brzucha, rano pojawiły się wymioty. Wystraszam się bo od kilku miesięcy, co parę tygodni mamy różne przypadłości żołądkowe i jesteśmy w trakcie badań u gastrologa. Wczoraj zaatakowało mnie a dziś od rana Filipek skarżył się na ból brzuszka. Przespał pół dnia, nic nie jadł. Taki okropnie padnięty dziś był. Troszkę mnie to niepokoi bo jutro jedziemy na morfologię a w piątek mamy być w Gliwicach. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej bo w sumie nie mamy jakichś tragicznych objawów. Żeby tylko zaczął jeść. Pić coś tam pije ale również bez rewelacji. Jak nie urok to... sraczka.

9 komentarzy:

 1. Witajcie ........ a mówią,że urok gorszy :)Danie rade!!Filipku trzymam kciuki za Twoje wyniki.Jola

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, też trzymam kciuki za wyniki Filipka, muszą być dobre aby mógł walczyć i wygrać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę przeczytać blog Eksmisja Sublokatora prowadzony przez Maje.Jeszcze 08.02.2013r. Lekarze dawali jej 0,5-1roku życia.Dziś była odebrać wyniki badań,po miesiącu stosowania niekonwencjonalnych metod leczenia...jest zdrowa...wiem,że dziecko ciężko zmusić do jedzenia lub picia takich naturalnych medykamentów...ale proszę choć przeczytać stosowane przez nią metody.Trzymam za Filipka kciuki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety, autorka Eksmisji okazała sie oszustką, po wykryciu tegoz blyskawicznie skasowala wszystkie śldy

   Usuń
  2. Niestety Majka a tak naprawdę Monika oszukiwała nas przez wiele miesięcy. Nie jest chora. Prawdopodobnie nigdy nie była. Dała nadzieję a później okazało się to okrutnym żartem z chorych.
   Myślałam, że suplementy tam opisywane to jakiś cud a to zwykłe oszustwo.

   Usuń
 4. Jestem wstrząśnięta postępkiem Moniki Markiewicz ,,Majki".
  Starałam się pomagać, a okazuje się, że pomoc niepotrzebna.
  Mimo wszystko żal mi Jej, bo zdrowa Ona z pewnością nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno zdrowa nie jest. Jednak uważam, jako matka i osoba, która pokładała pewne nadzieje w suplementach, które tam oszustka opisywała uważam, że powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Poza tym całe zło, które wyrządziła swoim dzieciom, należy teraz naprawiać. Wyobraźcie sobie ten strach małych dzieci czy mama będzie, czy nie będzie z nami... Po prostu wyć mi się chce. Miałam zamiar zamówić tę nefrę w związku z moimi problemami. Zapisałam nawet dzienną dietę, która zapewne była jakimś wymysłem tej kobiety.
  A ślady w internecie są kochani. Wpisujcie w google "eksmisja sublokatora" i wchodźcie w "kopie". Wszystko do odczytania. A w grafice pod tym samym hasłem można ściągnąć wszystkie zdjęcia, które ta kobieta w sieć wkładała. Ja porobiłam zrzuty, pościągałam zdjęcia. Ja tak tego nie zostawię.
  Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim potrzebującym.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z przedmówczyniami, natomiast chciałam powiedzieć, że dostałam właśnie na konto zwrot wsparcia finansowego, które swego czasu Majce przekazałam. Nic jej nie usprawiedliwia, ale to akurat mnie zaskoczyło, nie spdoziewałam się, że kasę kiedykolwiek zobacze.
  Paulina

  OdpowiedzUsuń
 7. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kujawsko-pomorskie/udawala-chora-na-raka-darczyncy-sa-w-szoku,1,5466742,region-wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń