poniedziałek, 14 stycznia 2013

wieści...

U nas wszystko w porządku.Ze szpitala wyszliśmy planowo 3 stycznia ale ze słabymi wynikami. 4 stycznia mój kochany skarb skończył 5 lat. To już nasze drugie urodziny w trakcie leczenia. Myślałam, że nie utrzymamy się w domu, bo morfologia z dnia na dzień leciała nam co raz bardziej w dół ale daliśmy radę. No i w sumie najważniejsza rzecz, zaczęliśmy terapię Amigdaliną. Filipek wszystko dzielnie łyka a jest tego całkiem sporo i jeszcze przybędzie. Oby tylko ta terapia zadziałała.

9 komentarzy:

 1. Witam Brawo Dla Filipka.
  Sto lat Filipku
  mam pytanie a co to za terapia Amigdaliną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Amigdalina to nic innego jak witamina B17. Proszę sobie obejrzeć http://www.youtube.com/results?search_query=nauka+i+polityka+raka&oq=nauka+i+polityka+raka&gs_l=youtube-reduced.3..0l2.8812.26053.0.26457.29.18.0.11.11.0.193.2201.1j17.18.0...0.0...1ac.1.bSbSnBTyJkI

  OdpowiedzUsuń
 3. Sto lat dla Filipka!!! Cieszę się że Pani w końcu napisała parę słów bo z niecierpliwością czekałam na jakieś nowe wieści..
  Dużo zdrówka dla Filipka i...dalej trzymam kciuki...
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego i duzo zdrowia na te 5 latek Filipka. Trzymam za Was kciuki mocno. Filipek na zdjeciu zadowolony. Oby ten rok byl dla Was lepszy od poprzedniego. Leczycie sie na Truchana?
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za życzenia. Filipek leczy się na Ligocie.

   Usuń
 5. Sto lat w zdrowiu Filipku
  mama Krysia

  OdpowiedzUsuń
 6. Filipku-sto lat i zdrówka, zdrówka, zdrówka!!!
  Emilka i Filipek podobni jak dwie krople wody :)
  Nala (Milena)

  OdpowiedzUsuń
 7. Spóźnione ale szczere najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, uśmiechu na co dzień i jeszcze raz zdrowia:)
  życzą Gosia i Sebastian

  OdpowiedzUsuń
 8. 31 year old Account Coordinator Ambur Capes, hailing from Listuguj Mi'gmaq First Nation enjoys watching movies like ...tick... tick... tick... and Creative writing. Took a trip to Town Hall and Roland on the Marketplace of Bremen and drives a Tundra. sprawdz moja strone

  OdpowiedzUsuń