sobota, 7 lipca 2012

wynik

Ostatnia chemia przeszła nam bezboleśnie. Nie pisałam bo miałam trochę zawirowań i ciężko mi było skupić się na blogu. W końcu mam w ręku opis ostatniego rezonansu. Troszkę mnie zaniepokoiły wnioski: (...)" Obraz MR w sekwencjach morfologicznych stabilny, bez cech wznowy npl. Niepokój budzi nieduży obszar nieznacznie wzmożonej perfuzji przy dolnym biegunie loży po zabiegowej, bez morfologicznych odpowiedników masy guzowatej - obraz może wynikać z uśrednienia sygnału z sąsiadujących zakrętów kory mózgowej - proponuję wczesną kontrolę MR celem wykluczenia wznowy npl." czyli tak do końca nie mogę odetchnąć. Zdaję sobie sprawę, że to tylko człowiek który opisuje to badanie i nie wejdzie do środka. Wiem, że dlatego tak długo czekałam na wynik bo był konsultowany, podejrzewam iż właśnie z tego powodu. Nie potrafię się nie martwić. Następna chemia 16 lipca, potem mamy mieć kontrolny rezonans który ma wyjaśnić wszelkie niejasności.

1 komentarz:

  1. Trzeci raz pisze komentarz - jak i tym razem coś mi go zeżre to się wkurzę;)
    W każdym razie Agnieszka - rozumiem Twój niepokój, gdyż sama jestem tak dziwnie skonstruowana że zawsze o wszystko martwię się na zapas.
    Jestem pewna że kolejne i kolejne i wszystkie już badania wyjdą wam OK. Codziennie myślę o Filipku, codziennie trzymam kciuki - to dzielny silny chłopczyk - będzie dobrze!!!!!

    OdpowiedzUsuń