sobota, 31 grudnia 2011

wyniki

Tak więc, wyniki rezonansu są bardzo dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic złego się nie dzieje. Nie czytałam ich, rozmawiałam tylko z lekarzem nas prowadzącym ale myślę, że wie co mówi ;-) Mamy tam ponoć jakiś płyn w loży pooperacyjnej który powoduje delikatne przemieszczanie się mózgu (?) ale to jest jeszcze zmiana pooperacyjna która już wcześniej była i w stosunku to poprzedniego MR, się zmniejszyła. W każdym bądź razie, remisja póki co się utrzymuje. Jak będę mieć wypis to będę mądrzejsza.
Póki co jesteśmy w szpitalu i Nowy Rok będziemy witać na oddziale. Wczoraj mieliśmy chemie ale podpięli nas około południa a Filip od samego rana był bardzo niemrawy. Potem było coraz gorzej. Cały dzień mi przespał. raz mi zwymiotował.
W ogóle od jakiegoś tygodnia zaczął mi spać w ciągu dnia, czego mi nie robił od czasu operacji, i miał momenty kiedy był mocno apatyczny. Gdyby nie pozytywny dla nas wynik rezonansu, miałabym obawy że coś złego się dzieje bo prawda jest taka, że na badanie przyjechałam z duszą na ramieniu, bo już mi się oświecała czerwona lampka w głowie. No ale tak to już jest, że my rodzice dzieci chorych na raka, już całe życie będziemy żyć jak na bombie zegarowej.
Morfologie ma w porządku. Nie ma się czego przyczepi.
Dziś jest ciut lepiej, bo jak wstał ok południa tak nie śpi. Może by i nas puścili do domu, bo lekarka zwala zachowanie Filipka na nieprzychylna aurę za oknem, ale tez od wczoraj nic nie chce jeść i pi. Tak więc nawadniamy się kroplówkami i siedzimy w szpitalu. Oddział prawie pusty, cisza i spokój, jak nigdy.

Wszystkim dziękuję za wsparcie, ciepłe myśli.
Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku.
Mam nadzieję, że dla nas ten przyszły rok będzie radośniejszy i po prostu lepszy.
Wierzę, że skoro wkraczamy w niego z tak dobrymi nowinami, to już cały rok taki będzie.

3 komentarze:

 1. Aga Cudowna wiadomość na koniec tego roku!

  Oby 2012 był dla Was przede wszystkim Zdrowy!!!

  kasiazielonka

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowia, zdrowia, zdrowia!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Agus,

  Ogromnie sie ciesze z pomyslnegi wybiku rezonansu Filipka!!! Zycze Wam aby te pomyslne wiadomosci i dobry nastroj pozostaly z Wami w Nowym Roku 2012!

  Nie ustaje myslec o Was i zawsze pamietam w modlitwie...

  Gosia z DI

  OdpowiedzUsuń